Vzorkovník interiérových omietok

  V širokom sortimente  nájdete najprestížnejšie dekoračné techniky pre vytvorenie luxusných povrchov. Vysoko dekoračné materiály , ktoré Vám ľahkosťou spracovania umožnia prejaviť vlastnú tvorivosť.  

  ANTICO FERRO

  ANTICO FERRO je dekoratívne riešenie, ktoré objavuje krásu efektov skorodovaných kovov. Je moderným spôsobom, ako ľahko a ohľaduplne k životnému prostrediu vytvoriť na rôzných interiérových podkladoch
  dokonalé efekty prírodnej alebo zámernej korózie. V štyroch základných variantoch (Corten, Battuto, Ruggine a Ossidato) vytvárá dekoratívna technika ANTICO FERRO realistické a pôsobivé efekty.

  Úpravy Antico Ferro Corten a Battuto sú hladké štruktury, ktoré vhodným výberom odtieňov vytvára verný vzhľad starého skorodovaného železa. V úprave Antico Ferro Ruggine sú odtiene aplikované na nerovné dekoratívne podklady, typické pre hĺbkovú koróziu. Antico Ferro Ossidato objevuje
  krásu zámerne vyvolanej korózie oxidáciou. Tieto varianty je možné ďalej kreativne obmeňovať a dosiahnouť tak ďalších originálných efektov.

  <<Technické údaje>>

  AUREUM

  AUREUM je prestížny dekoratívny materiál, ktorý vytvára nádherný efekt "zlatého mramoru". Jeho farebnosť vychádza zo zemitých odtieňov a teplých prírodných tónov. Konečný efekt je naviac znásobený
  zlatými odleskami, které prežiaria stenu a vzbudzujú intenzívne pocity hodvábneho dotyku. AUREUM predstavuje jedinečné spojenie ľakosti a elegancie vzhľadu prírodného hedvábu s odolnosťou a pevnosťou mramorového povrchu.

  Aureum ponúkame v ôsmych odtieňoch inšpirovanými gréckou
  mytológiou: Midas, Gea, Melia, Arcadia, Rea, Zeus, Aris a Talia.
  Výrobok je ekologický, vytvára vysoko odolný, umývateľný a paropriepustný povrch. AUREUM je spojením nejvyšších nárokov na dekoratívnosť a odolnosť.

  <<Technické údaje>>

  KREOS FILPOSÉ/DRAPE

  KREOS FILPOSÉ/DRAPE je moderné dekoratívne riešenie, ktoré umožňuje ľahkým a rýchlym spôsobom vytvárať reliéfne lineárne štruktúry menchestru (FILPOSÉ) alebo efekty textilných drapérií (DRAPE). V kombinácií s ďalšimi finálnymi materiálmi Oikos vytvára neobmedzené množstvo exkluzívnych povrchov v matnom metalickom alebo perleťovom prevedení.

  KREOS FILPOSÉ/DRAPE je výrobok vysokej kvality, ideálny pre steny vystavené vysokej záťaži a oteru. Štruktúra povrchu je vysoko odolná a zároveň jemná na dotyk.

  <<Technické údaje>>

  OTTOCENTO

  OTTOCENTO ANTICO VELLUTO je moderný dekoratívney materiál s mimoriadnou schopnosťou vytvárať nádherné efekty zamatu - striedanie matných a lesklých plôch meniacich sa s uhlom dopadu svetla na stenu. OTTOCENTO prináša sofistikovaný a originálny vzhľad jemných reflexných dekoracií. Je jedinečný pôvabom a precíznosťou a možnosťami spracovania vo veľa variantách. Do klasických interiérov vnesie intenzívny pocit hrejivého dotyku.

  S modernými interiérmi dokonale splynie v jednoduchosti a ľahkosti metalického efektu. OTTOCENTO je charakteristické ľahkou údržbou povrchu, rešpektuje životné prostredie a zodpovedá vysokým nárokom moderného života.

  <<Technické údaje>>

  RAFFAELO DECOR STUCCO

  RAFFAELLO DECOR STUCCO je materiál výnimočného vzhľadu a charakteru. Vytvára efekty mramorových povrchov v mnoho variantách : v matnom, polomatnom, vysoko zaleštenom alebo prírodným vzhľadom.
  RAFFAELLO je prírodný vápenný materiál, ktorý vytvára dokonalú podobu benátských štuk s hĺbkou mramorovej štruktúry. Vytvára vysoko odolný a ľahko udržateľný povrch, zaručujúci najvyššiu životnosť. Pri vhodnej ochrane môžete tento prestižný dekoračný materiál používat na vysoko zaťažovaných stenách.

  Krása benátského štuku ponúka dokonalé vyznenie v priestoroch klasického štýlu. V moderných interiéroch umožňuje dosiahnuť jedinečné rafinované efekty.

  <<Technické údaje>>

  TRAVERTINO ROMANO DESIGN

  TRAVERTINO ROMANO DESIGN prináša nový pohľad na stvárnenie štruktúry a vizuálnej podoby prírodného
  kameňa. Nechává sa inšpirovať pôvabom štruktúry travertínu a vytvára nové kreatívne možnosti pre moderné a neobyčajne pôsobivé farebné kompozície: módna čierna, elegantná šedá a béžová, výrazná osobitosť žltej a červenej.

  TRAVERTINO ROMANO DESIGN je dekoratívna tenkovrstvá omietka vytvorená exkluzivne pre interiéry v šiestich odtieňoch. Vďaka svojmu zloženiu z vybraných mramorových zŕn, piesku a vyzreté vápenné mazaniny preukazuje vynikajúce vlastnosti ako je vysoká odolnosť, paropriepustnosť a vodeodolnosť.

  <<Technické údaje>>

  POHĽADOVÉ BETÓNY

  Dekoratívne materiály Oikos umožnujú vytvárať rôzne podoby pohľadových betónov.
  Ľahkým a rýchlym spôsobom dosiahnete moderného vzhľadu betónu i v miestach, kde by klasickým spôsobom nebolo možné tento povrch vytvoriť.
  PREDNOSTI:
  - veľmi vysoká odolnosť
  - jednoduchá a rýchla aplikácia
  - tenká vrstva nezaťažuje dekorovanú plochu
  - umývatelný, paropriepustný
  - pre interiér a exteriér
  - najširší výber variant
  - od typickej šedej až po netradičné odtiene
  - hladké i štrukturálne efekty
  - efekty s jedinečným vzhľadom gletovaného povrchu
  - matné efekty v rôznych úpravách

  <<Technické údaje>>

  Vzorkovník dekoračných náterov

  BIAMAX

  BIAMAX je interiérový dekoratívny náter s vysokou vyplňovacou schopnosťou, ktorý v jedinom nátere
  vytvára štruktúry s efektnou hĺbkou matného vzhľadu v širokej škále farieb. Nádherné pôsobivosti dosahuje na veľkých plochách, pocit útulnosti vytvára v súkromných interiéroch. Pre svoj jedinečný mätový a prírodný vzhľad vyniká v modernom dizajne, kúzelné povrchy vytvára v rustikálnom ponímaní.

  Biamax je ekologický výrobok, s ktorým veľmi ľahko vytvoríte povrch se zvýraznenou štruktúrou (efekt Anticato) alebo odlahčený homogénny vzhľad (efekt Intonaco). Je tiež vhodným podkladovým náterom pre finálne metalické efekty ( Imperium ).

  <<Technické údaje>>

  ENCANTO

  ENCANTO je dekoratívny metalický náter, ktorý umožnuje vytvoriť fascinujúce povrchové úpravy. Kreativný materiál vytvára magický efekt hry svetla a metalických odleskov v množstve odtieňov v troch základných bázach Gold, Silver a Grey a
  po novom v ďalších štyroch bázach Oro, Rosso, Bianco a Nero.
  Encanto je jednoduchým a efektivným riešením pre dosiahnutie jedinečných sofistikovaných dekorácií.

  Ľahkou aplikáciou moderného materiálu dosiahnete elegantného
  vzhľadu metalického povrchu. Vyniká na veľkých plochách i v členitých interiéroch, v
  súkromnom alebo komerčnom prostredí.

  <<Tecnické údaje>>

  IMPERIUM

  IMPERIUM je vysoko dekoratívny metalický náter, vytvárajúci vzhľad povrchu drahých
  kovov na stenách a ďalších interiérových podkladoch. Vytvára prestížne metalické efekty(povrch plátkového zlata/striebra, pozlatenia, metalický povrch alebo povrch
  zlatého prášku)v širokej palete klasických i netradičných odtieňov. Priestoru dodáva neopakovatelný jas a energiu. Jednoduchým a rýchlym spôsobom vytvára umývatelný, odolný a paropriepustný povrch.

  Zlatnické umenie a kovoobrábanie sú inšpiráciou pre Imperium - metalický náter, ktorý ľahko, trvale a ekologicky vytvára dokonalé metalické efekty hladké i štrukturálne.

  <<Technické údaje>>

  SUPERCOLOR

  SUPERCOLOR je umývatelný, vysoko paropriepustný náter matného vzhľadu. Akrylátový, vodourieditelný, tenkovrstvý náter umožňuje natieranie stien vo via než 20-ti vrstvách bez pracného škrábania predošlých vrstiev. Vytvára zametový matný povrch príjemný na dotyk, v široké škále odtieňov. Supercolor se veľmi ľahko aplikuje, bez penetrácie. Je vhodný na každý druh podkladu.

  Povrch natrený Supercolorom je veľmi dobre umývatelný, odolný a ľahko sa udržuje. Vykazuje veľmi dobré sanačné vlastnosti, pôsobí preventivne proti vzniku plesní. Do našich interiérov prináša vysokú kvalitu.

  <<Technické údaje>>

  ULTRASATEN

  ULTRASATEN je 100% umývatelný akrylátový náter do interiérov. Vykazuje veľmi vysokú odolnosť proti
  mechanickému namáhaniu. Vzhľadom ku svojím vynikajúcim vlastnostiam vodou rieditelného materiálu, zaručuje 100% umývatelnosť povrchu. Zároveň zachováva dobrú paropriepustnosť stien. Dodáva sa v prevedení matnom, pololesk alebo lesk.

  Ultrasaten je vyhľadávaný vo všetkých interiéroch náročných na údržbu a s nejvyššími nárokmi na hygienu - nemocnice, školy, škôlky, detské izby, kuchyne, chodby, schodiská, haly, kadernictvá, butiky, hotely, obchodné centra, športové areály atď.

  <<Technické údaje>>

  Svetoznáme talianske omietky môžu byť aj u Vás doma.

  Neváhajte.
  Ozvite sa nám.

  KANCELÁRIA

  mobil_dm_stavby.png