Najpodstatnejšou častou rekonštrukcie domu je efektívne naplánovanie. S naším týmom odborníkov Vám pomôžeme vytvoriť plán na renováciu domu, ktorá ušetrí Vaše financie, zabezpečí komfortné bývanie a prípadne podľa Vášho želania zachová pôvodné črty domu alebo vytvorí na pohľad absolútne novú dimenziu bývania.

  Ponúkame komplexné renovácie domov zvonku i z vnútra. Zateplenie domu sa postará nielen o úsporu financií, ale vytvorí základ pre vytvorenie stabilného vnútorného prostredia. Nami používaná vnútorná omietka sa postará o vytvorenie optimálnej klímy v interiéri a to reguláciou vlhkosti, ako aj pohlcovaním škodlivín, či už v obývačke, kuchyni alebo kúpeľni. Náš tým odborníkov je tu pre Vás.

  • 1. krok = Konzultácia

   1. krok = Konzultácia

   Prvý krok sa skladá väčšinou z dvoch menších a to: 1.obhliadka staveniska2.konzultácia so zákazníkom o jeho stavebnom zámere na základe čoho sa dohodnú ďalšie kroky
  • 2. krok = Plánovanie

   2. krok = Plánovanie

   Náš druhý kok je plánovanie a spočíva vo voľbe vhodných materiálov a vypracovanie cenovej ponuky.Dohodnutie nastavenie zmluvných podmienok, platieb a termínov.
  • 3. krok = Realizácia

   3. krok = Realizácia

   Tretí krok je samotná realizácia alebo samotné vykonávanie diela.
  • 4. krok = Odovzdanie

   4. krok = Odovzdanie

   Štvrtý a posledný krok spočíva v kontrole prevedenia vykonaného diela zákazníkom a podpísanie preberacieho protokolu.

  Dohodnite si obhliadku a nacenenie máte od nás zadarmo.

  Neváhajte.
  Ozvite sa nám.

  KANCELÁRIA

  mobil_dm_stavby.png